ico
Онлайн заявка

Готелі

Готелі

Головне в готельному бізнесі і сфері гостинності – це створення унікальної атмосфери затишку та благополуччя, яка залишається в пам’яті гостей та формує незабутній та привабливий образ. В конкурентному змаганні керівництво готелем намагається знайти нові способи залучення та утримання клієнтів.

Як показує практика світових визнаних готельних мереж, аромамаркетинг – це дієвий інструмент у формуванні бренду і позиціонуванні готелю на ринку. Нано-ароматизація дозволяє створити стійкий зв’язок між запахом та готелем (чи брендом) на підсвідомому рівні. Знайомий запах пробуджує приємні спогади та сенсорну пам’ять, що сприяє повторному вибору готелю в майбутньому.

Фірмовий аромат став візитівкою для таких іменитих мереж як Swissotels Hotels & Resorts та Hilton. Унікальний запах бренду розповсюджується не лише на території цих готелів, але й супроводжує буклети та статусні заходи.

Стратегія впровадження аромамаркетингу в закладах готельної сфери передбачає рух від загального до приватного. Брендовий аромат починає розпилюватися в загальних зонах (ресепшн, хол, лобі), поступово розширюючи діапазон застосування до ароматизації буклетів та візитівок. Визнані світові готельні мережі давно та вдало використовують аромамаркетинг, досить популярний він і у європейських країнах та США, на відміну від України, де нано-ароматизація – це новий спосіб нейромаркетингу, що може стати конкурентною перевагою бренду.

В компанії ViVaScent ви зможете знайти рішення для нано-ароматизації номерів готелю, коридорів та службових приміщень.

Дізнайтесь як впровадити Аромамаркетинг

або

просто зверніться до нас:

Онлайн заявка

Україна +380 44 361 12 73

Казахстан +770 75 34 75 20

Представництва