ico
Онлайн заявка

Ресторани та кафе

Ресторани та кафе

Кращою рекламою закладу харчування завжди був та буде заохочувальний аромат свіжої та смачної їжі. Згадайте, скільки разів ви заходили у хлібну лавку чи кав’ярню, піддавшись аромату кориці, щойно меленої кави чи запаху щойно випеченого хлібу.

Сучасний світ маркетингу пропонує масу способів позиціонування свого продукту на ринку. Брендування, медіа-кампанії, впровадження торгових марок, всі ці логічні технології західного світу на час затьмарили такий природній спосіб привертання уваги як використання запаху.

Сьогодні ароматизація вийшла на новий рівень та використовується фуд-сервісом у міцному сполученні з технологіями останніх десятиліть. Власники та керівники кафе та ресторанів взяли на озброєння нано-ароматизацію, останнє досягнення у сфері використання запаху. Маркетингові дослідження показують, що «арома-акції» за ефективністю конкурують з іншими популярними технологіями впливу на споживача.

Наприклад, рахунок у закладі, в якому використовується аромамаркетинг може бути більше в середньому на 30%.

Правильний підхід до ароматизації є частиною створення необхідної атмосфери закладу. Аромат впливає не лише на апетит відвідувача, але й створює образ закладу, який запам’ятовується клієнту. Запах відіграє велику роль у дизайні приміщення та здатен створити стійку асоціацію у свідомості відвідувача.

В залежності від типу закладу можна використовувати різні запахи, наприклад для кав’ярень та кафе – солодкі запахи кави та випічки, для ресторану – аромат хліба або ялівцеві аромати, що сприяють слиновиділенню. Більше того, нано-ароматизація дозволяє використовувати різні запахи у різних зонах, наприклад, у холі та ресепшн розповсюджувати відповідний інтерєру та специфіці закладу “welcome”-аромат, а у залі ресторану – запах, що викликає апетит.

Це унікальна можливість для власників ресторанів та кафе привабити нових клієнтів та зробити їх постійними. В компанії ViVaScent ви знайдете приголомшливі ідеї ароматів для Вашого бізнесу.

Дізнайтесь як впровадити Аромамаркетинг

або

просто зверніться до нас:

Онлайн заявка

Україна +380 44 361 12 73

Казахстан +770 75 34 75 20

Представництва