Онлайн заявка

Про компанію

Давайте познайомимось. Компанія ViVaScent® є представником світового лідеру серед виробників обладнання та масел для ароматизації з 2012 року.

Ми надаємо найкращий сервіс та цінуємо свою репутацію, доказом чого є значна кількість нових клієнтів, які звернулись до нас по рекомендації. Ніколи не заощаджуємо на якості та докладаємо максимум зусиль для створення гармонійного та цілісного образу Вашого бренду за допомогою величезної палітри розкішних ароматів!

ViVaScent® – компанія повного циклу, ми надаємо вичерпний перелік послуг у сфері аромамаркетингу: від консультації до встановлення обладнання «під ключ» з повним та регулярним обслуговуванням.

ЧОМУ ВИ ЗАЛИШИТЕСЬ ЗАДОВОЛЕНІ СПІВПРАЦЕЮ З VIVASCENT®:

  • Використовуємо продукцію світових лідерів серед виробників обладнання та масел (понад 500 перевірених ароматичних композицій, створення індивідуального аромату);
  • технологія ароматизації нового покоління гарантує усунення неприємних запахів та розповсюдження приємного аромату в правильній концентрації;
  • дотримуємось пріоритетних термінів виконання замовлення: встановлення обладнання – 1-3 дні після звернення;
  • забезпечуємо щомісячне планове та оперативне сервісне обслуговування по всій території України;
  • здійснюємо оперативну заміну аромату за вашим бажанням;
  • пропонуємо партнерські ціни для мереж закладів (знижки від 5-ти приміщень);
  • підбираємо оптимальний варіант співпраці з розумною вартістю для будь-якої сфери бізнесу.

Вже багато років нам вдається дотримуватись найкращого співвідношення ціна-якість, завдяки чому нашими партнерами вже стали всесвітньо відомі компанії та бренди по всій території України.

Будемо раді поділитися своїм досвідом для вирішення задач і Вашого бізнесу!


Про АРОМАМАРКЕТИНГ та основні принципи роботи компанії ViVaScent®.