Онлайн заявка

Обладнання для Ароматизації Приміщень

Кожне приміщення, в якому встановлюється обладнання ароматизації, має свої особливості. Ми врахували всі тонкості застосування аромамаркетингу і пропонуємо Вам декілька типів професійного обладнання, втіливши весь досвід ароматизації, накопичений за багато років. Кожен прилад розрахований на певний об’єм приміщення та має можливість програмування та налаштування інтенсивності, а також має свої особливості встановлення у приміщенні.

ОПЕРАТИВНИЙ МОНТАЖ

1-2 дні після підписання договору

ЗРУЧНЕ РОЗТАШУВАННЯ

Настінне / настільне / рельсове / система вентиляції

ОПТИМАЛЬНИЙ РІВЕНЬ

до 50 режимів інтенсивності ароматизації

МУЛЬТИ- УПРАВЛІННЯ

до 3-х програм на день

Є питання? Просто зверніться до нас:

Онлайн заявка

Украина +380 44 361 12 73

Казахстан +770 75 34 75 20

Представництва

Не секрет, що аромати впливають на душевний стан людини, викликаючи певні емоції. Зважаючи на це, ароматизація повітря стає все більш популярною. Якщо ароматизацію вдома можна забезпечити за допомогою аромадифузора та натуральних масел, то ароматизація великих приміщень – більш складне завдання. Ароматизацію у своїй оселі ми створюємо на свій смак, а у приміщеннях, куди приходять відвідувачі, необхідно створити правильну атмосферу, що відповідає специфіці закладу.Тому у даному випадку застосовується спеціальне обладнання для ароматизації та досвід професіоналів.

До прикладу, ароматизація для кафе та ресторанів має свої особливості як у підібраному ароматі, так і у зовнішньому вигляді, який не повинен привертати увагу відвідувача. Між тим, кожне приміщення має свою унікальну атмосферу, і в окремих випадках інтер’єрний ароматизатор може підкреслити стиль закладу.

Ароматизатори ViVaScent® для магазинів виконують інші функції. Вони приваблюють покупця, стимулюють придбати більше товарів. Індивідуальний підхід до вибору аромату для магазину обов’язково враховує і характер товарів у торгівельному приміщенні. Погодьтеся: в салоні, де продають автомобілі, зовсім інша атмосфера в порівнянні із супермаркетом.

Використання ароматизаторів. Важливо пам’ятати, що обладнання для нано-ароматизації потребує індивідуального підходу в кожному окремому випадку. Ми із задоволенням допоможемо Вам підібрати оптимальний варіант професійного обладнання та аромат, який підкреслить Вашу індивідуальність та допоможе вигідно виділити Ваш бізнес серед конкурентів!

ЯКЩО ВАС ЦІКАВИТЬ ПРИДБАННЯ ОБЛАДНАННЯ: варіанти пристроїв та аромарідин для ароматизації приміщень представлені в нашому інтернет-магазині ViVaScent.

Наші клієнти