Онлайн заявка

Переваги нано-технології

Як відомо, не буває другого шансу справити перше враження. Тому кожен власник закладу, чи то маленького стоматологічного кабінету чи кілометрових просторів торгівельного центру, завжди прагне викликати у свого відвідувача приємні емоції, що достатньо легко зробити саме за допомогою правильно підібраного аромату.

Що саме обрати для створення неповторної атмосфери серед десятків представлених на ринку способів? Зазвичай все починається з бюджетних варіантів на зразок аерозольних ароматизаторів або ж «ароматичних паличок».

Ми рекомендуємо не витрачати свій час та кошти на експерименти, які можуть спрацювати лише у домашніх умовах та не мають ніякої користі у бізнес-приміщеннях.

ViVaScent® представляє зовсім новий спосіб розповсюдження запаху – нано-ароматизацію.

Що являє собою ця технологія?

Ароматична рідина розщеплюється до розмірів нано-частинки та змішується з частинками повітря, рівномірно розповсюджуючись по всьому приміщенню.

Чим нано-ароматизація краще за звичайні аерозолі?

На відміну від нано-ароматизаторів, більшість аерозолів та ароматичних засобів містять у своєму складі летучі органічні сполуки, шкідливі для навколишнього середовища та організму людини.

microkaplja

Така сама кількість рідини, що міститься у одній 50-ти мікронній аерозольній краплі, представлено за допомогою нано-технології як 125000 мікрокрапель.

Це найефективніший спосіб розповсюдження запаху необхідної концентрації в будь- кому приміщенні, із стійким ефектом та без негативних наслідків.

Якісно новий спосіб ароматизації мікро-краплями досягається за рахунок їх розміру. У порівнянні із краплею аерозолю, мікро-крапля менше у діаметрі в сто разів, її поверхня менше в 10 тис. разів, а об’єм та вага менше в мільйон разів.

Переваги нано-ароматизації наступні:

  1. Малий розмір, вага та діаметр мікро-краплі дозволяє якнайшвидше змішуватися з частинками повітря.
  2. Формування мікро-крапель відбувається без нагріву та впливу тиску, що забезпечує збереження початкового складу ароматичної рідини.
  3. Мікро-краплі розповсюджуються за принципом «сухого газу». Змішуючись із повітрям по всьому приміщенню та не осідають на поверхню тривалий час. Тестування в експериментальних умовах показало, що в нерухомому повітрі, мікро-крапля в 1 мікрон опускається додолу з висоти 180 см лише через 14 годин. Тоді як краплі аерозолю опиняються на поверхні у перші ж хвилини.
  4. Система нано-ароматизації суворо контролює концентрацію ароматичної речовини у повітрі, що дозволяє попередити алергічні реакції схильних до алергії людей.
  5. У складі мікро-крапель немає ЛОС (летучих органічних сполук).
  6. Всі параметри роботи обладнання задаються та контролюються програмуванням, дозволяючи зберігати необхідну концентрацію ароматичної рідини на оптимальному рівні в приміщеннях будь-якої площі.

Порівняння нано-технології з іншими методами ароматизації

"НАНО" Аерозолі Ароматичні свічки Рідкий ароматизатор Концентровані гелі
Особливості
Широкий спектр ароматів Не обмежено Так Так Ні Ні
Безперервний ефект Так Ні Так Так Так
Портативність Так Так Так Так Так
Індикація закінчення дії Так Так Так Ні Ні
Безперервне випускання аромату Так Ні Так Так Так
Запах сажі Ні Ні Так Ні Ні
Рівномірне покриття Так Так Ні Ні Ні
Низькі операційні витрати Так Ні $2-25/день Так Ні
Регульований контроль Так Ні Ні Ні Ні
Безпека
Екологічність Так Ні Ні Так Так
Викид ЛОС Ні Так Так Так Так
Викид СО2 Ні Так Так Ні Ні