Онлайн заявка

Ароматизація Автосалонів

Ароматизация автосалонов. VivaScent - аромамаркетинг для всех!

Аромамаркетинг – гарантія успішного бізнесу

Головна задача автовиробників та дилерів – ефективно просувати продукцію, стабільно підвищуючи рівень продажів. Для цього застосовуються передові маркетингові стратегії, що позитивно впливають на вибір споживачів. Сьогодні їх приваблюють не лише ергономічною конструкцією та суперсучасним дизайном автомобілів, але і яскравими ароматами. Спеціалісти розробляють унікальні композиції, що підвищують лояльність клієнтів до продукції, виставленої в салоні. Приємні аромати зміцнюють довіру покупців та ефективно працюють на збільшення рівня продаж.

Чому це вигідно?

Кожен працівник автосалону знає, що нова машина має досить специфічний аромат. В загальному букеті зазвичай переважають ноти гуми, фарби, пластику. Ця гама майже завжди асоціюється з виробничими лініями, робочим процесом та заводськими конвейерами. Технічні запахи, як правило, не викликають у покупців яскравих емоцій. А ось аромати бамбуку, трав, десертів, дерева чи шкіри створюють абсолютно інші враження. Вони формують в салоні особливу атмосферу затишку та гостинності. Саме тому аромамаркетинг сьогодні настільки популярний.

Тонкощі продажу автомобілів з пробігом

Транспортні засоби, що були у використанні, вимагають ще більшої уваги. Адже за роки експлуатації автомобілі встигли увібрати в себе безліч запахів. І далеко не всі вони бувають приємними. Зазвичай салони автомобілів пахнуть дешевими ароматизаторами, моторною олією, бензином. Тому перед продажем слід ретельно підготувати транспортний засіб, позбавившись всіх неприємних ароматів. Це дозволить зробити його більш презентабельним та солідним.

Ароматизація відіграє важливу роль при реалізації і нових і б/в автомобілів. В обох випадках приємні аромати підвищують інтерес клієнтів до виставлених моделей та сприяють їх швидшому продажу. Вкладаючи в ароматизацію досить помірні кошти, можна в короткі терміни значно підвищити доходи автосалону.

Важливий етап підвищення іміджу

Ароматизація автосалону – це можливість створити у закладі фешенебельну, престижну обстановку. Якщо в залі відчуваються приємні аромати, то клієнти переконані, що їх візиту приділяється дуже велика увага. Завдяки ретельно підібраним ароматам в автосалоні створюється легка, затишна атмосфера. Вона говорить про те, що покупець може тут придбати надійний, престижний та гарний автомобіль. Крім того, клієнтам буде набагато легше здійснювати процедуру вибору, адже в приємній обстановці час летить завжди непомітно.

Аромамаркетинг для автосалонів є надважливим елементом просування продукції. Вдало підібрані композиції зможуть додати відвідувачам приємних емоцій та акцентуватимуть їх увагу на солідному іміджі компанії. Навіть якщо клієнт не одразу зробить вибір, то у нього точно залишаться гарні враження про візит до автосалону. І з часом він обов’язково туди повернеться. Тому дуже важливо заздалегідь створити обстановку, що сприяє збільшенню продажів в автосалоні. І одним з найбільш ефективним способів може стати ароматизація виставкового залу та транспортних засобів.

Де замовити?

Компанія ViVaScent® пропонує послуги з ароматизації автосалонів. Наші спеціалісти підберуть для Вас запахи, які підвищать лояльність клієнтів та зміцнять довіру до Вашого салону. Ми порадуємо Вас вишуканими композиціями, що представлені в ексклюзивній колекції ароматів виробництва США та Європи. З їх допомогою Ви залучите в автосалон покупців та зможете підвищити дохід своєї компанії.

Оскільки для оцінки ефективності впровадження аромамаркетингу необхідно проводити ретельний аналіз багатьох факторів у кожному окремому випадку, гарантувати 100% позитивний результат не є можливим. Але в кожний проект, реалізований компанією ViVaScent, ми вкладаємо весь свій досвід, з увагою ставимось до деталей та намагаємось зробити аромат важливим пазлом цільної картини. Пропонуємо Вам переглянути успішні приклади та замовити ароматизацію для бізнесу вже сьогодні!

Дізнайтесь як впровадити Аромамаркетинг

або

просто зверніться до нас:

Онлайн заявка

Украина +380 44 361 12 73

Казахстан +770 75 34 75 20

Представництва