Онлайн заявка

Ароматизація Басейнів

Здоров’я та тонус дуже важливі для сучасної активної людини. Для зміцнення та підтримки здоров’я якнайкраще підходить плавання. Цей вид спортивної активності розвиває всі м’язи організму, позитивно впливає на хребет, серцево-судинну систему, зміцнює імунітет, знімає напругу та стрес, крім того, завдяки закритим басейнам, плаванням можна займатись цілий рік.

Майже у кожному спорткомплексі великого міста є басейн, який щодня відвідує багато людей з надією на приємне розвантаження чи тренування. При виборі басейну враховується довгий перелік факторів, не останнім пунктом у якому йде охайність, чистота та атмосфера басейну.

Малоймовірно, що звичний запах хлорки здивує відвідувача чи якось позитивно вплине на вибір саме Вашого басейну. Інша справа, коли басейн пахне морем, теплим піском чи екзотичним садом.

Нано-ароматизація може перетворити басейн у яскравий шматочок океанічного курорту серед сірого мегаполісу. Нано-частинки ароматичної рідини рівномірно розповсюджуються по всьому об’єму приміщення та створюють незабутню атмосферу у басейні. Забудьте різкий запах хлорки та подаруйте відвідувачам аромат морського прибою та тропічних квітів.

Подумки опинившись на сонячному курорті, людина захоче довше насолодитись відчуттям спокою та безтурботності, а значить ваш басейн надовго залишиться у пам’яті відвідувача.

Обладнання нано-ароматизації повністю програмоване. Воно забезпечує постійний контроль за кількістю частинок ароматизованої рідини у повітрі, тим самим підтримує загальну атмосферу у басейні без людського втручання.

Ароматизація від компанії ViVaScent – відмінний спосіб збільшити число постійних відвідувачів басейну з незабутньою атмосферою.

Дізнайтесь як впровадити Аромамаркетинг

або

просто зверніться до нас:

Онлайн заявка

Украина +380 44 361 12 73

Казахстан +770 75 34 75 20

Представництва