Онлайн заявка

Ароматизація Фітнес-центрів та SPA

Ароматизация Фитнес и SPA. ViVaScent - Аромамаркетинг для всех!

Специфіка спортивних центрів передбачає наявність системи ароматизації. Враження чистоти та свіжості дуже важливо для фітнес-центрів, але навіть дуже потужні витяжні системи зазвичай не допомагають позбутися різких запахів у роздягальнях та тренажерних залах.

Чисте повітря – така ж запорука успішності спортивного комплексу як і якісне обладнання чи досвідчені тренери. Проблемою всіх тренажерних залів є стійкий запах поту та побутової хімії, за допомогою якої відбувається прибирання. Звичайні освіжаючі, системи вентиляції та провітрювання не можуть перебити такий малоприємний коктейль запахів.

Проблему свіжого повітря успішно вирішують завдяки встановленню системи очищення та
ароматизації.

Перший етап очищення повітря представляє собою утилізацію запахів на мікрорівні. Нано-частинки абсорбуючої речовини зв’язуються з частинками неприємного запаху й нейтралізують їх.

Другий етап вступає в силу після того, як у приміщенні нейтралізований неприємний запах. Відбувається легка ароматизація стійкою ароматичною речовиною. Нано-розміри абсорбуючих і ароматичних речовин дозволяють здійснювати очищення повітря швидко та рівномірно по всьому приміщенню.

Оптимальним варіантом ароматизації фітнес-центру є використання різних ароматів для різних залів. Наприклад, для залів йоги та пілатесу використовувати заспокійливі та релаксуючі аромати, а для тренажерних залів та танцювальних класів – підбадьорюючі та тонізуючі.

Це саме те місце, де хороший запах дуже важливий для відвідувачів.

Дізнайтесь як впровадити Аромамаркетинг

або

просто зверніться до нас:

Онлайн заявка

Украина +380 44 361 12 73

Казахстан +770 75 34 75 20

Представництва