Онлайн заявка

Ароматизація Медичних закладів

Ароматизация Клиник. ViVaScent - Аромамаркетинг для всех!

Медичні та лікувальні заклади асоціюються у людини з періодами хвороб, поганим самопочуттям, болем та лише подекуди із здоров’ям. Людина намагається якнайшвидше залишити мед заклад, більш того, сенсорна пам’ять негативно впливає на стан людини, підвищується тиск та прискорюється пульс, викликає стресовий стан.

Дослідження в США показали, що у більшості людей запах хлору асоціюється з лікарнями. Цей запах викликає сильні негативні відчуття. За результатами даного дослідження була прийнята стратегія ароматизації медичних закладів. Для гармонізації простору приміщення оброблюються препаратами з додаванням ефірних композицій.

Понизити напругу в приймальних та кімнатах очікування допоможуть заспокійливі аромати. Для лікувальних закладів був розроблений унікальний аромат з яблучними та ванільними тонами, який заспокійливо впливає на відвідувача, створює атмосферу комфорту та довіри. Запах стимулює у пацієнтів позитивний настрій та налаштовує на швидше одужання.

Аптеки та медичні заклади повинні створювати асоціативний ряд із здоров’ям, благополуччям, життям, чистотою, свіжістю, радістю, а не створювати враження сумного пункту видачі лікарських препаратів.

Система нейтралізації неприємних специфічних медичних запахів заснована на еко-технології, частинки абсорбенту складаються з ефірних природних компонентів, нешкідливих для здоров’я та навколишнього середовища.

Ефективними ароматами для використання в медичних закладах будуть цитрусові запахи та композиції, запахи смородини, трав, свіжого повітря, зеленого яблука, води. Особливим пунктом можна відокремити аромат апельсину та цитрусові запахи з нотками лаванди – вони заспокоюють та притупляють відчуття страху, ці аромати найкраще підходять для стоматологічних кабінетів.

Дізнайтесь як впровадити Аромамаркетинг

або

просто зверніться до нас:

Онлайн заявка

Украина +380 44 361 12 73

Казахстан +770 75 34 75 20

Представництва