Онлайн заявка

Ароматизація Офісів

Ароматизация офисов. VivaScent - аромамаркетинг для всех!

Вплив ароматичних сполук на психоемоційний настрій людини давно відомий у всьому світі та успішно використовується у різних сферах діяльності: від лікувально-рекреаційного до торговельного сектору.

Вперше ароматизація офісів була впроваджена в Японії та використовується й по теперішній час. Розповсюдження в робочому приміщенні певного запаху, позитивно впливає на продуктивність праці, тим самим підвищуючи рентабельність підприємства.

Запахи діють підсвідомо, не вимагають додаткових матеріальних, людських, моральних та емоціональних витрат. Головне – правильно підібрати аромат під час доби і навіть дні тижня. Наприклад, вранці необхідно «прокинутися», відповідно, бадьорий та тонізуючий аромат більш доречний, після обідньої перерви необхідно стимулювати концентрацію уваги та підтримати робочий настрій до кінця робочого дня. Спеціальний аромат можна підібрати зокрема і під графік заходів та проектів. Складання такої арома-кампанії звичайно краще доручити спеціалістам.

Безперечною перевагою нано-ароматизації для офісів є гіпоалергенність системи та ароматичної рідини. Нано-частинки аромату настільки малі, що їх концентрація у повітрі не перевищує алергенний поріг. Запрограмувавши систему ароматизації, Ви можете бути впевнені, що у офісі буде панувати приємна стимулююча та мотивуюча до праці атмосфера.

За допомогою ароматизації Ви будете укладати більш вигідні угоди і самі відчуєте себе краще.

Дізнайтесь як впровадити Аромамаркетинг

або

просто зверніться до нас:

Онлайн заявка

Украина +380 44 361 12 73

Казахстан +770 75 34 75 20

Представництва