Онлайн заявка

Ароматизація Готелів

Ароматизация Гостиниц. ViVaScent - Аромамаркетинг для всех!

Аромамаркетинг – запорука успішної діяльності готелю.

Статус готелю залежить від безлічі показників – рівня сервісу, внутрішнього та зовнішнього благоустрою, кваліфікації персоналу. Але окрім глобальних аспектів на престижність закладу впливають і інші фактори. Наприклад, те, які запахи відчуваються в готелі. Нерідко гості не запам’ятовують гарну музику, що грає в холі, або ексклюзивні деталі інтер’єру, але приємні аромати надовго збережуться в їх пам’яті.

Тому більшість власників фешенебельних готелів приділяють підвищену увагу цьому фактору. Обстановка гостинності та затишку, створена за допомогою ароматизації приміщень, посилює лояльність клієнтів та стабільно збільшує число проживаючих у готелі.

Як підвищити відвідуваність готелю

Чистота – один з важливих факторів, що впливають на популярність готелю. При цьому гості звертають увагу не лише на ошатність апартаментів. Не менш суттєвими є запахи, що відчуваються на рецепції, в номерах та коридорах. Якщо навколо неприємне амбре, то навряд чи готель стане популярним у мешканців. Застарілі запахи тютюну, пилу, їжі можуть повністю нівелювати позитивне враження про готель та миттєво понизити його статус.

Аромати, що допомагають продавати

Протягом декількох десятиліть спеціалісти проводять дослідження, що здатні пролити світло на те, чому клієнти обирають певний заклад. Безперечно, величезне значення має якість послуг та цінова політика готелів. Але сьогодні цей перелік поповнився новими, нестандартними способами залучення гостей. Зокрема, аромамаркетинг для готелів. Мешканці готелю високо цінують турботу про створення комфортної обстановки за допомогою приємних запахів. Унікальні аромати дозволяють сформувати незвичайний образ готелю, що запам’ятається. Більшість клієнтів будуть із задоволенням згадувати про відпочинок в цьому затишному, особливому закладі.

Важливо, що ароматизація готелів може бути комплексною. Для досягнення високого результату є сенс впроваджувати спеціально підібрані запахи на різних зонах. Наприклад, в рецепції, номерах, ресторані. Також можна ароматизувати фірмову друковану продукцію – буклети, проспекти, візитівки. Багато закордонних готелів преміум-класу саме так і чинять. Вони застосовують комплексний підхід, обираючи нестандартні аромати для готелів.

Сьогодні крупні готелі світу проявляють інтерес до розробки ексклюзивних фірмових запахів. Їх створюють знамениті парфумери, застосовуючи передові методики виробництва унікальних ароматичних композицій. При цьому розробники гарантують, що запах буде індивідуальним. Жоден конкурент не зможе скористуватись фірмовим ароматом, створеним для іншого готелю.

Що обрати?

Сучасні технології ароматизації готелів достатньо різноманітні. Все залежить від розміру приміщень, обраних зон, рівня благоустрою. Наприклад, в невеликих номерах можна встановити звичайні побутові аромадифузори-зволожувачі. Вони прекрасно нейтралізують неприємні запахи та створять оптимальний мікроклімат у приміщенні.

Деякі готелі, оснащені за останнім словом техніки, застосовують суперсучасні засоби для ароматизації номерів, холів, коридорів. Зазвичай це системи, що керуються дистанційно.

Якщо Ви хочете підвищити престиж готелю, зверніть увагу на сучасні нано-технології ароматизації. Вони дозволять підкреслити презентабельність закладу та надати йому статусності. А спеціалісти компанії ViVaScent® допоможуть Вам в цьому. Вони розроблять для Вас індивідуальний, яскравий аромат. Він виділить Ваш готель поміж інших та стане її візитівкою.

Також Ви можете скористуватися готовими парфумерними композиціями. У нас представлена ексклюзивна колекція ароматів для готелів виробництва США та Європи. Ми допоможемо Вам створити неповторний та незабутній стиль!

Оскільки для оцінки ефективності впровадження аромамаркетингу необхідно проводити ретельний аналіз багатьох факторів у кожному окремому випадку, гарантувати 100% позитивний результат не є можливим. Але в кожний проект, реалізований компанією ViVaScent, ми вкладаємо весь свій досвід, з увагою ставимось до деталей та намагаємось зробити аромат важливим пазлом цільної картини. Пропонуємо Вам переглянути успішні приклади та замовити ароматизацію для бізнесу вже сьогодні!

Дізнайтесь як впровадити Аромамаркетинг

або

просто зверніться до нас:

Онлайн заявка

Украина +380 44 361 12 73

Казахстан +770 75 34 75 20

Представництва