Онлайн заявка

Ароматизація Ресторанів та Кафе

Ароматизация Ресторанов и Кафе. VivaScent - аромамаркетинг для всех!

Кращою рекламою закладу харчування завжди був та буде заохочувальний аромат свіжої та смачної їжі. Згадайте, скільки разів ви заходили у хлібну лавку чи кав’ярню, піддавшись аромату кориці, щойно меленої кави чи запаху щойно випеченого хлібу.

Сучасний світ маркетингу пропонує масу способів позиціонування свого продукту на ринку. Брендування, медіа-кампанії, впровадження торгових марок, всі ці логічні технології західного світу на час затьмарили такий природній спосіб привертання уваги як використання запаху.

Сьогодні ароматизація вийшла на новий рівень та використовується фуд-сервісом у міцному сполученні з технологіями останніх десятиліть. Власники та керівники кафе та ресторанів взяли на озброєння нано-ароматизацію, останнє досягнення у сфері використання запаху. Маркетингові дослідження показують, що «арома-акції» за ефективністю конкурують з іншими популярними технологіями впливу на споживача.

Наприклад, рахунок у закладі, в якому використовується аромамаркетинг може бути більше в середньому на 30%.

Правильний підхід до ароматизації є частиною створення необхідної атмосфери закладу. Аромат впливає не лише на апетит відвідувача, але й створює образ закладу, який запам’ятовується клієнту. Запах відіграє велику роль у дизайні приміщення та здатен створити стійку асоціацію у свідомості відвідувача.

В залежності від типу закладу можна використовувати різні запахи, наприклад для кав’ярень та кафе – солодкі запахи кави та випічки, для ресторану – аромат хліба або ялівцеві аромати, що сприяють слиновиділенню. Більше того, нано-ароматизація дозволяє використовувати різні запахи у різних зонах, наприклад, у холі та ресепшн розповсюджувати відповідний інтерєру та специфіці закладу “welcome”-аромат, а у залі ресторану – запах, що викликає апетит.

Це унікальна можливість для власників ресторанів та кафе привабити нових клієнтів та зробити їх постійними. В компанії ViVaScent ви знайдете приголомшливі ідеї ароматів для Вашого бізнесу.

Оскільки для оцінки ефективності впровадження аромамаркетингу необхідно проводити ретельний аналіз багатьох факторів у кожному окремому випадку, гарантувати 100% позитивний результат не є можливим. Але в кожний проект, реалізований компанією ViVaScent, ми вкладаємо весь свій досвід, з увагою ставимось до деталей та намагаємось зробити аромат важливим пазлом цільної картини. Пропонуємо Вам переглянути успішні приклади та замовити ароматизацію для бізнесу вже сьогодні!

Дізнайтесь як впровадити Аромамаркетинг

або

просто зверніться до нас:

Онлайн заявка

Украина +380 44 361 12 73

Казахстан +770 75 34 75 20

Представництва