Онлайн заявка

Ароматизація Весіль

До весільного торжества починають готуватися зазвичай заздалегідь, продумуючи кожну деталь майбутньої події. Весілля – свято кохання та краси. Головні дійові особи, наречена та наречений, повинні бути розкішними серед правильно організованого святкового простору. Коштовні речі та аксесуари, гідний музичний супровід, особливі запахи, відповідні справжньому святу союзу двох сердець. Да-да! Аромат для даного заходу не менш важливий, ніж всі інші складові.

Науковими дослідженнями доведено, що 72% емоцій людина отримує на підставі запаху. Не дивно, що все частіше невід’ємною складовою весільного свята стає ароматизація банкетного залу. Оскільки саме запах зможе підкреслити стильність, вишуканість та неповторність однієї із головних подій в нашому житті, а також відтворити у пам’яті ці чудові дні протягом всього життя у найменших дрібницях. Ароматизація весільного приміщення стане фінальним акордом у створенні незабутнього образу.

Правильно підібраний аромат не лише доповнить святкову картину та налаштує всіх присутніх на одну радісну хвилю, але й створить міцну асоціацію між ароматом та приємними емоціями цього дня.

Успішними запахами для аромадизайну весілля є аромати троянд, ніжних квітів, кориці з апельсином та шоколаду. Нано-ароматизація формує веселий та святковий настрій, більше того, сучасна технологія передбачає нейтралізацію неприємних запахів (кухні, алкоголю, цигаркового диму).

Ароматизація весільних салонів неодмінно вдало відобразиться на кількості щасливих покупців прекрасної білої сукні. Розпилення ніжного квіткового запаху з нотками лаванди не лише стимулюють клієнтів до покупки, але й надає товару додаткової цінності, формує позитивний імідж салону та образ, що запам’ятається надовго.

Аромати для професійної ароматизації створюють провідні парфумери світу: варто лише загадати Chanel, Kenzo, Elizabeth Taylor, Nino Cerruti, Chloe, Lagerfeld, Arden Spa, Estee Lauder, Aramis, Tommy Hilfiger, Clinique, Origins та багато-багато інших. Ви можете обрати свій улюблений парфумований аромат і для ароматизації приміщення, що безперечно, перетворить Ваше весілля у насолоду для Вас та Ваших гостей та запам’ятається назавжди!

Власники весільних салонів хочуть турбуватися про якість обслуговування та роблять все для залучення нових клієнтів. Тепер і ви знаєте як забезпечити собі незабутню атмосферу свята! Дзвоніть!

Дізнайтесь як впровадити Аромамаркетинг

або

просто зверніться до нас:

Онлайн заявка

Украина +380 44 361 12 73

Казахстан +770 75 34 75 20

Представництва