Онлайн заявка

Ароматизація Виставок

Спеціалізовані виставки давно користуються успіхом на світовій арені бізнес-комунікацій. Стенд компанії на галузевій виставці є невід’ємною частиною формування бренду та репутації компанії.

Виставки об’єднують всі категорії бізнес-середовища: партнерів, клієнтів, виробників та є ефективним інструментом у напрацюванні нових ділових зв’язків та зміцнення існуючих. Бажання відокремити свій стенд серед інших змушує організаторів придумувати унікальний дизайн, оздоблення, освітлення і в результаті виставка перетворюється у яскравий та строкатий простір, на якому неможливо виділитися.

Аромамаркетинг дозволяє зробити стенд видимим для відвідувачів, навіть якщо його дизайн витриманий у пастельних тонах та скромній формі. До Вас прийдуть по слідах приємного аромату, адже запах діє на підсвідомому рівні. Ароматизація виставкових стендів може використовуватися відносно послуг та товарів із застосуванням звичних ароматів, таких як шоколад, апельсин, здоба, тощо, так і використанням свого фірмового аромату.

Замовити ароматизацію від ViVaScent — означає вдало провести будь-яку виставку та допомогти відвідувачам зробити правильний вибір.

Дізнайтесь як впровадити Аромамаркетинг

або

просто зверніться до нас:

Онлайн заявка

Украина +380 44 361 12 73

Казахстан +770 75 34 75 20

Представництва