Онлайн заявка

Ароматизація Житлових Приміщень

Ароматизация Жилых Помещений. ViVaScent - Аромамаркетинг для всех!

Відомо, що запахи та аромати є одним з найсильніших каталізаторів емоцій та сенсорної пам’яті. Запах власного дому дуже важливий в житті кожної людини, адже саме цей запах асоціюється з комфортом, затишком та захищеністю.

Правильно підібраний аромат допомагає створити атмосферу благоустрою житла.

Сьогодні досить популярні методи ароматизації за допомогою воскових ароматизаторів, аерозолів та ефірних сумішей. Ці способи мають ряд недоліків: більшість з них є джерелом шкідливих летючих рганічних з’єднань: запах розповсюджується нерівномірно по всій площі, концентруючись в епіцентрі; більші витрати ароматизатора та його концентрація у повітрі може викликати алергічні реакції, обмеженість в спектрі ароматів.

Нано-ароматизація не має подібних недоліків. Ароматична композиція складається лише з екологічно чистих компонентів і не шкодить навколишньому середовищу чи людині. Завдяки нано-розмірам, краплі швидко змішуються із повітрям та рівномірно розповсюджуються по всьому периметру. Щоб спуститися на півтора метри нано-частинці необхідно 14 годин, а значить, нано-ароматизація гарантує стійкий та тривалий позитивний ефект. Мікро-розміри ароматичних частинок дозволяють досягти концентрації ароматичної речовини нижче порогу, який викликає алергічні реакції, а значить, такий спосіб розповсюдження запаху абсолютно безпечний для людини.

Для ароматизації свого дому Ви не обмежені у виборі запаху, але важливо пам’ятати, що для різних зон буде доречним використовувати аромати, що стимулюють різний настрій. Наприклад, у дитячій та спальні можна використовувати заспокійливі та розслаблюючі композиції, тоді як у холі, кабінеті чи вітальні краще будуть сприйматися тонізуючі аромати, наприклад, запах цитрусу. Нано-ароматизація має властивість нейтралізації неприємних запахів, що, безперечно, є ще одним плюсом для використання такої системи в приміщеннях з домашніми тваринами.

Аромамаркетинг застосовується і в сфері продажу нерухомості. Перед презентацією клієнту приміщення можна підготувати, використавши нано-ароматизацію – створити необхідну атмосферу затишку, усунути неприємні запахи та налаштувати потенційного клієнта на укладення угоди.

Дізнайтесь як впровадити Аромамаркетинг

або

просто зверніться до нас:

Онлайн заявка

Украина +380 44 361 12 73

Казахстан +770 75 34 75 20

Представництва