ico
Онлайн заявка

Сфери застосування

Щорічно по всьому світу маркетологами витрачаються величезні кошти на покращення технологій просування товарів та продаж. Дизайн пакування, концепція бренду, реклама, розташування продукції в торгових залах, психологічні техніки впливу на покупця – все це дорого, але не завжди ефективно.

Ніхто не заперечує важливість традиційних методів залучення покупця, але консервативний підхід не завжди виправданий. В сучасний вік вподобання людей, мода, інформаційні шляхи стрімко змінюються, руйнуючи звичні та зручні прийоми продаж.

Але є методи, які дозволяють впливати на покупця, оминаючи його свідомість та викликати пряму мотивацію до покупки. Ви можете закрити очі та вуха, але припинити дихати нікому не під силу. А отже, ніс приречений вловлювати міріади запахів, хочете ви цього чи ні. Дізнайтеся як просто впровадити аромамаркетинг вже сьогодні!

В якій би сфері ви не працювали, чим би не займалися, ми допоможемо Вам зробити Ваш бізнес ще більш привабливим:

Зверніть увагу на дику природу: багато живих створінь відмовилися від зору чи слуху на користь нюху – найсильнішого з органів чуття, який еволюція поставила на перше місце серед інших. Нюхові рецептори дуже складні і лише нещодавно вченим вдалося зрозуміти як вони працюють. Виявилось, що нейрони нюхових цибулин направляються в різні відділи мозку, де розташовані центри емоцій, голоду, сексуального потягу, а також функція пам’яті. Канал, по якому йде інформація про запах, є набагато коротшим за канали візуальних та аудіо сигналів.

Нюх— це найдавніше із чуттів і найважливіше, а нюхові нейрони, до речі, єдині із всіх нервових клітин, які здатні відтворюватись. Не дивно, що ці дивні якості людського організму стали використовуватися при маніпуляції поведінкою покупців.

Вже доведено на практиці – аромат в торговому залі суттєво впливає на реакції покупця. Вплив відбувається на підсвідомому рівні, що суттєво збільшує ефективність використання слухових та зорових каналів сприйняття споживача. Впевнені, що і Вашому бізнесу можуть стати у пригоді сучасні технології аромамаркетингу.

Наша компанія спеціалізується на послугах в сфері аромамаркетингу, має кваліфікований персонал, професійне обладнання. Ми здійснюємо повний цикл впровадження технології впливу ароматів на поведінку покупця – від навчання персоналу, монтажу обладнання до забезпечення безперебійної роботи та технологічного обслуговування.

Аромамаркетинг- це не майбутнє торгівлі, це її теперішнє.. Ця технологія абсолютно доступна для любого формату роздрібної торгівлі – від кіоску до мегамаркету. Впевнені, що аромамаркетинг стане для вас потужним інструментом підвищення продаж та джерелом конкурентної переваги. Герой знаменитого роману Патріка Зюскінда "Парфюмер" за допомогою запахів володів світом, ми ж подаримо вам владу над покупцем.

Є запитання? Просто зверніться до нас:

Онлайн заявка

Украина +380 44 364 55 44

Казахстан +770 75 34 75 20

Представництва